Sevgisini gösteremeyen ve sevemeyen insanlarla karşılaştınız mı hiç? Sevgi ve ilgi eksikliğinin sebebi nedir?

Nadir de olsa sevgisini gösteremeyen insanlarla karşılaşırız. Sevgi nedir, sevmek nedir, sevilmek nedir bilmezler.

sevememek, sevgisiz ve ilgisiz, aşık olamamak

Nadir de olsa sevgisini gösteremeyen insanlarla karşılaşırız. Sevgi nedir, sevmek nedir, sevilmek nedir bilmezler. Başkalarına karşı sevgi ve ilgi göstermeyi başaramazlar. Böyle bir kadınla veya erkekle beraber olan kişiler, çeşitli zorluklarla karşılaşabilir.

Bir kadının veya erkeğin, sevgisiz ve ilgisiz davranmasının sebepleri neler olabilir? İlgilendiğimiz birinin neden soğuk davrandığını anlamakta zorlanırız ve çeşitli iletişim sorunlarını yaşarız. Geçmişte yaşadığı ilişkiler, güvensizlik, firendzone olayları, çocuklukta yaşanan üzücü olaylar, anne-baba sevgisinin yetersizliği gibi birçok durumlar, sevgi ve ilgi eksikliğine neden olur. Bu eksiklik ise, aşk ve evlilik hayatımızda çeşitli sorunlara yol açar.

Psikolojik sorunları olan biriyle evlenmek doğru mu? Borderline, bipolar, paranoid rahatsızlığı olan biriyle ne tür sorunlar yaşarız? Sevmek ve mutlu olmak öğrenilebilir mi?
Kalbin kirlenmesi ve ölmesi, ne gibi sonuçlar ortaya çıkarır? Aşk ve iman arasına nasıl bir bağlantı var? Aşk mantıkla anlaşılabilir mi? Merhamet nedir? Tüm bu konularda Babam Arıyor romanında ilk defa duyacağınız şaşırtıcı bilgiler var.

Kadın-erkek ilişkileri, aile ve evlilikte çok önemli olan bu konuları, Babam Arıyor romanının 5.Bölümünü okurken öğrenebileceksiniz.

Babam Arıyor romanına ulaşmak için tıklayın:

Satın Al / E-Kitap İndir

5.Bölüm: Bazı insanlar neden ilgisiz ve sevgisiz olur?

Anahtar Kelimeler – Keywords : sevme sorunu, sevgisizlik, ilgisizlik, sevgisiz erkek, sevemeyen erkek, sevgisi ilgisiz koca, sevgisiz kadın, sevemeyen kadın, işyeri aşkları, okul aşkları, aşk oyunu, köpek çekme, reddedilme korkusu, friendzone, aşkı hayalde yaşamak, simyacı billuriyeci, aşkta kararsızlık, git-gel, aşkta belirsizlik, aşk ve kıyas, anne-baba ilgisi, anne-baba sevgisi, ruh sağlığı, mr.big ve carrie, düğünden kaçmak, aşk olmadan evlilik, the notebook-defter film, amelie film, psikolojik sorunlar ve evlilik, sevmeyi öğrenmek, mutlu olmayı öğrenmek, evde kalma korkusu, aşk ve mantık, a beautifull mind film, akıl oyunları film, aşk ve iman, hıdırellez günü dua, gönlü kırılmak, erkeklere güvenememek, kadınlara güvenememek, merhamet, östrojen, yavru kediler, borderline, bipolar, paranoid, girl interrupted film, aklım karıştı film, kalbin kirlenmesi, kalbin ölmesi

 
Facebook Twitter Whatsapp
 

Yorumlar

Yorum Ekle